[Post New]27/02/2019 06:50:03
[Up]
Sveiki. Reikia nusipirkti naujos buitines technikos, tai galvojame pasiimti paskolą. Viskas bendrai sudėjus kainuotų apie 3000eur. Kur galėčiau pasiskolinti geriausiomis sąlygomis tokią sumą?

[Post New]03/03/2019 22:03:57
[Up]
Nedidelę sumą patarčiau imti per sms kreditus. Pvz paskoliukas (https://www.paskoliukas.lt/viskas-apie-kredita/kreditas-smsu/) duoda greitas paskolas internetu iki 3000eur sumai, o maksimalus laikotarpis - trys metai. Tai jeigu reikėtų greitai paskolos, rinkčiaus sms paskolą. Jeigu situacija nėra labai skubi, tai siūlau pavaikščiot po bankus ir pasižiūrėt, kokias sąlygas jie pasiūlys. Aš pats iš Swedbank buvau neblogas sąlygas gavęs vartojimo paskolai. Dar girdėjau yra variantas imti per P2P skolinimosi platformas (Finbee, Savy). Ten kaip suprantu sąlygos gan lanksčios, nes palūkanas pačiam galima nusistatyti, tai manau galima visai pigiai pasiskolinti.

Šis pranešimas buvo redaguotas 1 karta. Paskutinis keitimas 03/03/2019 22:04:05

[Post New]21/08/2019 11:13:08
[Up]
Hmm, aš tai iš savo ir kelių draugų skaudžios patirties siūlyčiau vengti greitųjų kreditų ir sms pinigų visokių, pasiskolini o paskui vos ne dvigubai daugiau reikia grąžinti. Šiek tiek lėčiau paskolą gausi kredito unijoje ar banke, bet gaus daugiau garantijų ir tikrai mažesnes palūkanas. Aišku vėlgi kaip jau minėjo yra ką veikti kol apeini visus bankus ir gauni pasiūlymus iš jų.

Šis pranešimas buvo redaguotas 1 karta. Paskutinis keitimas 21/08/2019 11:13:37